Oldřich Bajer odchází z čela Mall Group

V přední tuzemské e – commerce skupině Mall Group nastává personální změna. Oldřich Bajer, který nastoupil do koncernu loni v červnu, odchází z pozice generálního ředitele. Řízení společnosti přebírá nové vedení.

„Potvrzujeme, že došlo ke změně na úrovni vedení Mall Group. Ta je nově řízená prostřednictvím zúženého boardu ve složení Petr Tomášek, Pavel Knap, Jakub Střeštík a Radko Sekerka. Předsedou představenstva zůstává Jakub Havrlant. V novém vedení není dosavadní generální ředitel Oldřich Bajer, který se s akcionáři skupiny rozcházel v názoru na budoucí řízení firmy, a proto ze skupiny odchází,“ sdělila na dotaz serveru E15.cz mluvčí holdingu Pavla Hobíková.

„Mall Group je teď připravena vstoupit do další fáze, ve které se soustředíme na akceleraci nastavených procesů směrem k ziskovosti a excelenci v operativě,“ dodal k aktuálním změnám a plánům firmy šéf představenstva skupiny Jakub Havrlant.

Mall Group se řadí mezi největší e – commerce skupiny ve střední a východní Evropě.

Pro Oldřicha Bajera bylo působení v Mall Group prvním angažmá ve velké korporátní struktuře. V roce 1998 založil s Ondřejem Tomkem internetový portál Centrum.cz, také stál u počátků e-shopu Zoot, který však nakonec po faktickém krachu ovládla finanční skupina Natland, která se snaží o jeho znovuoživení.

 

Zdroj: E15.cz

Scroll to top